Menu
 

Apie kompaniją

HomepageKompanijaApie kompaniją

Company address - in Orel near Chrudim - where the main factory is located

 

UAB OKVA buvo įkurta 1994m ir yra oficialus, ir vienintelis ALUKOV kompanijos atstovas Lietuvoje.

Alukov kompanija buvo įkurta 1995 metais. Tuo metu pagrindinė kompanijos veikla buvo aliuminio langų ir durų gamyba. Bėgant laikui įmonė prisitaikė prie ekonomikos pokyčių ir rinkos poreikių bei pradėjo gaminti slenkančias baseinų uždangas.  Pirmosios uždangos buvo pagamintos 1995m. Šiuo metu gaminami trys uždangų tipai: baseinams, terasoms ir SPA zonoms.

Didelių finansinių investicijų dėka kiekvienais metais kvalifikuoti inžinieriai ir konstruktoriai tobulina gaminamas uždangas, suteikdami joms tobulumo, praktiškumo ir elgancijos atspalvius. Visos gaminamos uždangos turi patentų sertifikatus. Gamybai naudojamos tik pačios aukščiausios kokybės medžiagos. Pagrindinė gamykla Čekijoje užima daugiau nei 30 000 m2 ploto.

Kitos gamyklos buvo įkurtos Slovakijoje ir Vengrijoje. Labai didelių užsakymo kiekių (3000 uždangų per metus) dėka Alukov kompanija yra didžiausias uždangų gamintojas pasaulyje. Kompanija turi savo 30 vilkikų parką, 5 serviso automobilius ir 20 aptarnaujančio personalo automobilių. Visi produktai turi šiuos sertifikatus: ISO 9001, ISO 14001, o taip pat ir saugumo bei kokybės sertifikatą NF P90-309.

 

Alukov kompanija turi savo atstovus 40 pasaulio šalių. Tai bene didžiausias pardavimų tinklas pasaulyje tarp kompanijų, kurios gamina šiuos produktus. Atsižvelgiant į klientų pastebėjimus ir norus produktai tobulinami nenutrukstamai, nes tik klientų dėka galima pasiekti tobulumo. Per pastaruosius keletą metų buvo atidaryti gaminių pavyzdžių salonai Čekijoje, Austrijoje, Slovakijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje ir JAV.